задужени професор |
активност |
дан |
сатница |
|
1. |
ЖАНА ДОМУЗ |
Допунска н. |
ПЕТАК |
07,15 – 8,00 |
2. |
БИЉАНА ПЕЈОВИЋ |
Допунска н. |
ЧЕТВРТАК |
12,25 – 13,10 |
3. |
АЛЕКСАНДРА НОВАКОВИЋ |
Литерарна с. |
СРИЈЕДА |
11,30 – 12,20 |
4. |
СВЈЕТЛАНА СИКИРАШ |
Рецитаторска с. |
СРИЈЕДА |
12,25 – 13,10 |
5. |
Драгана триваковић |
Лингвистичка секција |
ЧЕТВРТАК |
12,25 – 13,10 |
6. |
ТАТЈАНА пАНТИЋ |
Допунска н. |
ПЕТАК |
12,25 – 13,10 |
7. |
Биљана цвјетковић |
С. за енглески јез. |
ПЕТАК |
12,25 – 13,10 |
8. |
ЈЕЛЕНА Л. ГЛИШИЋ |
С. за енглески јез. |
УТОРАК |
12,25 – 13,10 |
9. |
здравко љубојевић |
Допунска н. |
СРИЈЕДА |
12,25 – 13,10 |
10. |
АНДРИЈАНА ПЕЈДАНОВИЋ |
Допунска н. |
ЧЕТВРТАК |
12,25 – 13,10 |
|
|
С. за њемачки јез. |
ПЕТАК |
12,25 – 13,10 |
11. |
гоја савић |
Рукометашка секција, М |
СРИЈЕДА |
14,55 – 15,40 |
|
|
Атлетика |
ПОНЕДЈЕЉАК |
10,45 – 11,30 |
12. |
МИЛОРАД ШАЛИПУРЕВИЋ |
Одбојкашка секција, М |
ПЕТАК |
12,25 – 13,10 |
|
|
Одбојкашка секција, Ж |
ПЕТАК |
13,15 – 14,00 |
13. |
ВОЛИМИР ВУЧЕТИЋ |
Фудбалска секција, М |
ПЕТАК |
14,55 – 15,40 |
|
|
Фудбалска секција, Ж |
ПЕТАК |
15,55 – 16,40 |
14. |
Предраг тривун |
Рукометашка секција, Ж |
ЧЕТВРТАК |
9,40 – 10,30 |
15. |
милош чордашевић |
Кошаркашка секција, М |
ПОНЕДЈЕЉАК |
12,25 – 13,10 |
16. |
наталија зворничанин |
Кошаркашка секција, Ж |
ПОНЕДЈЕЉАК |
12,25 – 13,10 |
17. |
МИЛАН ВЕЉКО |
Историјска с. |
ПЕТАК |
13,15 – 14,00 |
18. |
СМИЉКА ЂУРИЋ |
Математичка с. |
СРИЈЕДА |
12,25 – 13,10 |
19. |
ПЕТАР ПЕРИЋ |
Допунска н. |
ПОНЕДЈЕЉАК |
11,35 – 12,20 |
|
|
Допунска н. |
ПЕТАК |
11,35 – 12,20 |
20. |
ЉУБАНА БИШАНОВИЋ |
Допунска н. |
ЧЕТВРТАК |
12,25 – 13,10 |
|
|
Допунска н. |
УТОРАК |
07,15 – 8,00 |
21. |
аЛЕКСАНДРА б. сТЕВАНОВИЋ |
Математичка с. |
СРИЈЕДА |
12,25 – 13,10 |
|
дРАГО ЂУРИЋ |
Допунска н. |
УТОРАК |
12,25 – 13,10 |
22. |
СТАНА ПЕТРОВИЋ |
Секција за физику |
ПОНЕДЈЕЉАК |
12,25 – 13,10 |
|
|
Допунска н. |
ПОНЕДЈЕЉАК |
07,15 – 8,00 |
23. |
ЈЕЛЕНА МИЛАНОВИЋ |
Допунска н. |
ЧЕТВРТАК |
12,25 – 13,10 |
24. |
МИЛОШ ИВАНОВИЋ |
Шаховска с. |
ПЕТАК |
12,25 – 13,10 |
25. |
НЕБОЈША ЛУКИЋ |
Интернет радион. |
УТОРАК |
11,35 – 12,20 |
26. |
рада родић |
С. из електронике |
СРИЈЕДА |
12,25 – 13,10 |
27. |
Мира крстић |
С.из основа електротехнике 2 |
ПЕТАК |
12,25 – 13,10 |
28. |
марко михољчић |
С.из основа електротехнике 1 |
УТОРАК |
12,25 – 13,10 |
|
|
Допунска н. |
ПЕТАК |
12,25 – 13,10 |
29. |
МИТАР ТОМИЋ |
Рачунарска секција |
УТОРАК |
12,25 – 13,10 |
|
|
Допунска н. |
ПЕТАК |
12,25 – 13,10 |
30. |
ЗОРА МИЛОШЕВИЋ |
Добр.даваоци крви |
ПОНЕДЈЕЉАК |
12,25 – 13,10 |
|
|
С.за демократију |
СРИЈЕДА |
12,25 – 13,10 |
31. |
НАДА ВАСИЉЕВИЋ |
Програмерска с. |
ЧЕТВРТАК |
12,25 – 13,10 |
32. |
биљана марић |
С. за машинство |
ПОНЕДЈЕЉАК |
12,25 – 13,10 |
33. |
МИЛИВОЈЕ ЈЕЛАЧИЋ |
Допунска н. |
СРИЈЕДА |
08,05 – 8,50 |
|
|
Допунска н. |
ПЕТАК |
16,45 – 17,30 |
34. |
СТАНКО ВИДОВИЋ |
Допунска н. |
ЧЕТВРТАК |
13,15 – 14,00 |
|
|
Допунска н. |
ПЕТАК |
08,05 – 8,50 |
35. |
ДАРКО СТЕВАНОВИЋ |
С. за машинство |
ПЕТАК |
08,05 – 8,50 |
|
САЊА к. ЛУКИЋ |
Допунска н. |
ПЕТАК |
12,25 – 13,10 |
36. |
ТАТЈАНА ПАВЛОВИЋ |
Секција за културу религије |
УТОРАК |
12,25 – 13,10 |
37. |
ЈЕЛЕНА ПЕТРИЧЕВИЋ |
Саобраћајна секција |
ЧЕТВРТАК |
13,15 – 14,00 |
38. |
ДЕЈАН БОЖИЋ |
Еколошка секција |
УТОРАК |
07,15 – 8,00 |
39. |
СТЕВИЦА МИЉЕНОВИЋ |
Секција за прву помоћ |
СРИЈЕДА |
13,15 – 14,00 |
40. |
ЉИЉАНА МИШКОВИЋ |
Секција за прву помоћ |
СРИЈЕДА |
13,15 – 14,00 |